CZĘŚĆ I OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Niniejsza książka o oczyszczaniu organizmu jest pierwszą z cyklu 6 części kompendium, składającego się z następujących części:

  1. Oczyszczanie organizmu
  2. Tajemnice sposobu kompleksowego uzdrowienia, regeneracji, odmłodzenia i przywrócenia możliwości rezerwowych organizmu człowieka
  3. Co przeszkadza ludziom długo żyć?
  4. Zbiór publikacji
  5. Dobre rady
  6. Czy rak jest wyrokiem?

Książka ta nie jest podręcznikiem medycyny, nie zawiera też przepisu na przyrządzenie eliksiru młodości, ale pokazuje w jaki sposób za pomocą poszczególnych kroków i zabiegów można uzdrowić organizm ze wszystkich schorzeń, zregenerować układ odpornościowy i odmłodzić organizm po to, by być zdrowym i żyć długo. Proponowany program oczyszczania organizmu, opracowany przez Aliaksandra Haretskiego, zawiera naturalne metody i obecnie uznany jest za najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodę, która dość szybko, mądrze i optymalnie pomaga oczyścić organizm ze wszystkich szkodliwych elementów, zgromadzonych w organizmie w ciągu całego życia.

CZĘŚĆ II TAJEMNICE SPOSOBU KOMPLEKSOWEGO UZDRAWIANIA, REGENERACJI, ODMŁADZANIA I PRZYWRÓCENIA MOŻLIWOŚCI REZERWOWYCH ORGANIZMU CZŁOWIEKA

Niniejsza książka o tajemnicach metody jest drugą z cyklu 6 tomów kompendium, opisuje opracowane przez autora unikalne know-how, w skład którego wchodzą: specjalne masaże, zabiegi fizjoterapeutyczne, wyciągi z meduz, antidotum, balsamy, biostymulatory, maści, olejki, uzdrawiające zestawy ziół leczniczych. Zaletą wszystkich tych środków jest to, że do tej pory nie odnotowano żadnych przeciwwskazań do ich zastosowania oraz fakt, że nie powodują one skutków ubocznych, co pozwala na ich skuteczne wykorzystanie w uzdrawianiu pacjentów zarówno dorosłych, jak i dzieci cierpiących na różne choroby. Każdy z tych środków może być skutecznie wykorzystany osobno, jednak ich kompleksowe zastosowanie powoduje wielokrotne zwiększenie ich skuteczności. W książce podano informację dotyczącą głównych kierunków i środków niezbędnych do uzdrawiania za pomocą niniejszej metody. Głównym celem towarzyszącym autorowi podczas pisania tej książki było przekazanie wiedzy, siły i zdolności, aby odmłodzić się fizycznie, umysłowo i duchowo.

Powyższe pozycje można zakupić na oficjalnym sklepie Akademii Medycyny Regeneracyjnej:
https://shop.medycynaludowa.com/index.php?id_category=13&controller=category&id_lang=2