Regeneracja • Uzdrowienie • Odmłodzenie

Akademia Medycyny Regeneracyjnej

Akademia Medycyny Regeneracyjnej – placówka szkoleniowa, naukowo-badawcza i profilaktyczno-lecznicza, założona w 2010 roku przez Aliaksandra Haretskiego w Świebodzicach. Pracuje w oparciu o autorską metodę założyciela, polegającą na kompleksowej regeneracji narządów, odmładzaniu biologicznym całego organizmu, uzdrawianiu z przewlekłych chorób oraz spowolnieniu procesów starczych za pomocą medycyny naturalnej. Akademia skutecznie wykorzystuje odkrycia autorskie Aliaksnadra Haretskiego w dziedzinach: regeneracji i odmładzania całego organizmu, bezoperacyjnego liftingu twarzy, uzdrawiania chorób "nieuleczalnych (mózgowe porażenie dziecięce, toczeń rumieniowaty układowy, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, miopatia, nowotwory), uzdrawiania chorób kręgosłupa, schorzeń oczu, wad serca, wzmacniania organizmu za pomocą ziół leczniczych, grzybów i innych naturalnych i bezpiecznych sposobów, skutecznego odchudzania i polaryzacji człowieka.

Wykorzystywanie ponad 40 prostych nieszkodliwych naturalnych metod regeneracji organizmu oraz naszego know-how umożliwia nam uzyskanie nieznanych dotąd wyników regeneracji uszkodzonych lub dotkniętych chorobą tkanek poprzez uruchomienie endogennych komórek macierzystych. Jesteśmy dumni, że to właśnie my jako pierwsi na świecie opracowaliśmy i sprawdziliśmy w praktyce nowy przyszłościowy kierunek
w medycynie regeneracyjnej, który umożliwia poprawę zdrowia naszych pacjentów za pomocą prostych środków i metod naturalnych poprzez regenerację, utrzymanie i poprawę funkcji narządów i tkanek.

Kliniki z całego świata najczęściej oferują jedynie usługi diagnostyczne i leczenie różnych chorób. Główną cechą odróżniającą naszą Akademię Medycyny Regeneracyjnej od innych klinik jest to, że każda z naszych terapii regeneracyjnych zawiera szkolenie dla naszych pacjentów z zakresu prostych i dostępnych metod profilaktyki chorób i odnowy organizmu za pomocą medycyny naturalnej. Otrzymana wiedza pomaga znacznie zwiększyć skuteczność regeneracji organizmu w naszej Akademii oraz umożliwia naszym pacjentom dalsze prowadzenie zdrowego trybu życia bez żadnych chorób.

Nasza Akademia Medycyny Regeneracyjnej oferuje jakościową i wykwalifikowaną pomoc wszystkim kto jej potrzebuje, zarówno obywatelom Polski jak i pacjentom z zagranicy, niezależnie od ich rasy, płci i religii. Ponad 90% naszych pacjentów stanowią osoby spoza terytorium Polski, m.in. z różnych krajów Europy, WNP i kontynentu azjatyckiego, Afryki oraz USA, Kanady, Australii i Izraela.

Personel naszej Akademii biegle mówi w językach polskim, rosyjskim i angielskim, a także innych językach. W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych usług tłumacza innych języków obcych.

Dzięki wykwalifikowanym i profesjonalnym specjalistom Akademii, wysokiej jakości usług i możliwości kompleksowego uzdrawiania z chorób Akademia Medycyny Regeneracyjnej w ciągu kilku lat swojego istnienia uzyskał wysoką ocenę wśród pacjentów pochodzących z różnych krajów.

Troskliwy personel naszej Akademii Medycyny Regeneracyjnej robi wszystko w interesie pacjentów. Dokłada on starań aby zakwaterowanie pacjentów było jak najbardziej komfortowe, podtrzymuje kontakt osobisty z pacjentami, co sprawia, że ich pobyt jest jak najbardziej wygodny i przyjemny.

Comments are closed.